wpisz słowo:   
 Piątek,  14 Grudnia 2018
 
 
A  A  A
Zobacz
Nagrody
ArchiwumAktualności z życia naszego miasta i gminy

Data dodania: 2018-03-12
 Podsumowanie XIX Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Sezon 2018

W dniu 11 marca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie XIX Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – sezon 2018, podczas którego zastępca Burmistrza Wolsztyna pan Tomasz Spiralski wręczył pamiątkowe puchary i nagrody indywidualne. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom oraz kibicom i sympatykom naszej ligi za kolejny udany sezon. 

 

PODSUMOWANIE XIX EDYCJI WOLSZTYŃSKIEJ AMATORSKIEJ

LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - SEZON 2018

 

Zakończyły się rozgrywki ligowe Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej – Sezon 2018 organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie. Mistrzem I ligi została drużyna JKF Polska, która zwyciężyła w rozgrywkach Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Tytuł wicemistrza wywalczył zespół Dana-Bud, który dzielnie walczył o zwycięstwo w lidze. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna Matexu, która w ostatniej kolejce zaprzepaściła srebrny medal. Na czwartej pozycji uplasował się Belferek zmagający się w tym sezonie z problemami kadrowymi. Piąte miejsce przypadło zaś ponownie drużynie FC Koper, która cały sezon rozegrała na równym poziomie. Na 6 miejscu drużyna Wokas Team potrafiąca walczyć z drużynami z czołówki jak również ulec słabszym w lidze. Na siódmej pozycji rozgrywki zakończył beniaminek Biuro Orlikowski, który po dobrym początku sezonu w drugiej rundzie radził sobie dużo gorzej.. Ostatnie bezpieczne w tabeli 8 miejsce zajął ubiegłoroczny mistrz naszej ligi Nordan, który cały sezon walczył o utrzymanie i mimo utrzymania w I lidze, wydaję się, że nie spełnił swoich oczekiwań. Przedostatnie miejsce przypadło GWP, dla którego I liga okazała się za mocna  w tym sezonie. Ostatnie 10 miejsce z zaledwie 1 punktem na koncie zajęła drużyna KM-CAR. W przyszły sezonie obie  te ekipy zobaczymy w II lidze. Najlepszym strzelcem pierwszej ligi został Mateusz Wawrzyniak (Biuro Orlikowski) z 26 zdobytymi bramkami w trakcie całego sezonu. W klasyfikacji fair – play I-ligowców zwyciężyła drużyna GWP.

 

W II lidze pierwsze miejsce zajął zespół Wyborni, którzy wywalczyli awans do przyszłorocznych rozgrywek I ligowych. Z drugiego miejsca promocję do I ligi w zapewniała sobie drużyna Omnibus „16”, która potrafiła zagrać z każdym dobre zawody. Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyła drużyna Petardy Zatorze, która bardzo dobrze raziła sobie na zapleczu I ligi i do końca walczyła o awans. Czwarte miejsce wywalczyła drużyna FC Myste ŁaŁe, grający cały sezon na przyzwoitym poziomie choć momentami brakowało doświadczenia i chłodnej głowy. Piąte miejsce przypadło zespołowi Zupy z Paczki, który przez cały sezon grał bardzo nierówno. Szóste miejsce wywalczyła drużyna Gazilla, która potrafiła zaskoczyć kilka drużyn w trakcie sezonu. Na siódmej pozycji rozgrywki zakończył zespół Archi-Graf grający w tym sezonie poniżej swoich oczekiwań i będzie musiał walczyć o lepszy wynik w kolejnym sezonie. Najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem został Sławomir Wiśniewski z drużyny Zupa z Paczki zaliczając 21 trafień w sezonie. W klasyfikacji fair – play II-ligowców zwyciężyła drużyna Zupa z Paczki.

 

Na koniec sezonu tradycyjne rozegrany został Puchar Ligi, który rozgrywany był w dwóch rundach 10 i 11 marca 2018 roku na MSS Świtezianka. Zwycięzcą Pucharu Ligi w sezonie 2018 okazała się drużyna Dana-Bud pokonując po zaciętym finale GWP 3:1.Galeria zdjęć

Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie

Geolokalizacja

Nadchodzące wydarzenia
10.03
2019
Koncert z okazji Dnia Kobiet
13.02
2019
Zaproszenie do teatru
13.01
2019
XXII Spotkanie Chórów i Zespołów Śpiewaczych
06.01
2019
Orszak Trzech Króli
06.01
2019
Poznańskie Słowiki
05.01
2019
5 stycznia 2019
03.01
2019
Wolsztyński Słownik Powstańców Wielkopolskich
17.12
2018
Portret bez granic
15.12
2018
NorDanCup 2018
czytaj więcej...

Ważne informacje
26.12
2018
Szacowanie szkód - Rolnicy
czytaj więcej...

Strefa Płat. Parkowania
iPlan Miasta
Łódź Turystyczna
Sport
Kultura
Edukacja
Biblioteka Publiczna
Projekt 8.3
Karta Rodziny
Imprezy cykliczne
Szlaki GPS
Wolsztyn inspiruje
Foldery promocyjne
Informator SMS
Galeria zdjęć
Stacja meteo
Pobierz Quest
Kamery online
Komunikacja
Geo-System
URZĄD MIEJSKI W WOLSZTYNIE
Rynek 1
64-200 Wolsztyn

Tel. (68) 347 45 00, Fax. (68) 384 27 47

Urząd Miejski jest czynny:
poniedziałek 8:00 - 16:00, wtorek - piątek 7:00 - 15:00
Wnioski o wydanie dowodu osobistego można składać codziennie
w godz.: poniedziałek 8:00 - 15:30, wtorek - piątek 7:00 - 14:30

Kasa czynna:
poniedziałek 8:00 - 15:30
wtorek - piątek 7:00 - 14:30                    
                    
                    
Osób online: 20
stat4u
Urząd Miejski w Wolsztynie - www.wolsztyn.pl 2008 - 2018
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"