Oficjalne otwarcie pierwszego w powiecie wolsztyńskim Dziennego Domu Senior+ w Wolsztynie

W dniu 25 kwietnia 2018 r. nastąpiło uroczyste i oficjalne otwarcie pierwszego w powiecie wolsztyńskim Dziennego Domu „Senior+” w Wolsztynie. Placówka funkcjonuje w nowo wybudowanym budynku przy ul. (...)

Konkurs pt. Parowozowe Impresje 2018 - rozstrzygnięty!

Podczas burzliwych obrad Jury, spośród 45 nadesłanych prac wybrano 10 fantastycznych fotografii, które już niebawem zdobić będą ścianę wolsztyńskiej Parowozowni. Wręczenie nagród oraz oficjalne otw (...)

Tereny inwestycyjne sprzedane za 1,4 mln

W dniu 10 kwietnia 2018 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wolsztynie odbył się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek zlokalizowanych przy nowo wybudowanej drodze na Berzynie. Działki na terenach objętych (...)

Pracownicy socjalni w nowej lokalizacji

Informujemy, iż od dnia 19 marca 2018 roku Dział Pomocy Społecznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolsztynie (pracownicy socjalni) przeniesiony został do budynku przy ulicy Komorowskiej 1B.

(...)

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborc&oac (...)

Płatności kartą i telefonem w Urzędzie Miasta

Urząd Miejski w Wolsztynie informuje, że w kasie Urzędu uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej.< (...)

Konkurs na koncepcję architektoniczną dworca - rozstrzygnięty

Informacja o wynikach konkursu dot. konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną „Zintegrowanego centrum komunikacyjnego z wielofunkcyjnym dworcem kolejowo – autobusowym w Wolsztynie, służącego r&oa (...)

Nowe tereny pod inwestycje w Gminie Wolsztyn

Głównym celem realizowanych przez gminę działań jest wzmocnienie i ułatwienie dostępu inwestorów do nowych atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Jednym z obszarów wspierania przez nasz samorz (...)

« »